CARL-FREDRIK EKSTRÖM, olja på duk, signerad och daterad 1996.
"Pyre". 89 x 89 cm.
Ytsmuts.
Proveniens
Galerie Aronowitsch, Stockholm.
Klubbat pris
4 500
397
421
Utropspris
6 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (2 bud)
27 apr 2019 11:12
4 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
25 apr 2019 11:42
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1