1135665
C Göran Karlsson
(Född 1944)
Gouache, signerad och daterad  77

C GÖRAN KARLSSON, tusch/gouache, signerad och daterad -77.

Semafor. Papper 23 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldraledig)
+46 (0)8 12 04 87 05

Slutpris
2 200
206
227
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
5 maj 16:13
2 200 SEK
5 maj 16:09
2 000 SEK
28 apr 18:44
1 700 SEK
28 apr 14:38
1 600 SEK
25 apr 13:59
1 500 SEK