1135687
Kjell Strandqvist
(Född 1944)
Kjell strandqvist, tempera, signerad ks och daterad 1980

KJELL STRANDQVIST, tempera, signerad KS och daterad 1980

Komposition. 13,5 x 18,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Glaset behöver rengöras.

Proveniens

Galerie Aronowitsch, Stockholm.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
2 400
224
248
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 maj 16:03
2 400 SEK
2 maj 13:28
2 200 SEK
25 apr 18:32
2 000 SEK
25 apr 13:02
1 500 SEK
25 apr 11:51
300 SEK