1135691
Lars Englund
(Född 1933)
Lars englund, litografi, 1977, signerad hc

LARS ENGLUND, litografi, 1977, signerad HC.

Utan titel. P. 42 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram, spots.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldraledig)
+46 (0)8 12 04 87 05

Slutpris
4 250
397
439
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
5 maj 16:04
4 250 SEK
5 maj 16:02
4 050 SEK
5 maj 16:02
3 900 SEK
5 maj 15:59
3 750 SEK
5 maj 15:59
3 550 SEK