Lars Englund

(Sverige, Född 1933)
Lars Englund
(Sverige, Född 1933)

LARS ENGLUND, litografi, 1977, signerad HC.

Utan titel. P. 42 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram, spots.

Klubbat pris
4 250
377
394
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
5 maj 2019 16:04
4 250 SEK
5 maj 2019 16:02
4 050 SEK
5 maj 2019 16:02
3 900 SEK
5 maj 2019 15:59
3 750 SEK
5 maj 2019 15:59
3 550 SEK
5 maj 2019 15:58
3 500 SEK
5 maj 2019 15:58
3 300 SEK
5 maj 2019 15:58
3 250 SEK
5 maj 2019 15:58
3 050 SEK
5 maj 2019 15:57
2 700 SEK
5 maj 2019 15:57
2 500 SEK
5 maj 2019 15:41
2 000 SEK
5 maj 2019 13:28
1 500 SEK
30 apr 2019 13:33
1 000 SEK
27 apr 2019 22:42
600 SEK
26 apr 2019 7:29
500 SEK
25 apr 2019 11:48
300 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19