Peter Freudenthal

(Sverige, Född 1938)
Peter Freudenthal
(Sverige, Född 1938)

PETER FREUDENTHAL, olja på duk, signerad och daterad 1982.

"May 13 1982". 130 x 90 cm.

Klubbat pris
6 700
595
627
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
11
5 maj 2019 15:59
6 700 SEK
12
5 maj 2019 15:59
6 500 SEK
11
5 maj 2019 15:59
6 201 SEK
10
5 maj 2019 15:33
6 001 SEK
5 maj 2019 15:33
6 000 SEK
10
5 maj 2019 15:33
5 500 SEK
5 maj 2019 15:33
5 300 SEK
10
5 maj 2019 15:32
5 100 SEK
9
5 maj 2019 13:58
4 900 SEK
8
5 maj 2019 13:58
4 800 SEK
8
5 maj 2019 12:57
4 700 SEK
5 maj 2019 10:30
4 500 SEK
4 maj 2019 20:11
2 600 SEK
30 apr 2019 12:25
2 400 SEK
27 apr 2019 18:40
2 200 SEK
27 apr 2019 15:44
2 000 SEK
27 apr 2019 12:47
1 300 SEK
25 apr 2019 17:45
1 200 SEK
25 apr 2019 11:28
1 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19