1135713
Peter Freudenthal
(Född 1938)
Peter freudenthal, olja på duk, signerad och daterad 1989 91

PETER FREUDENTHAL, olja på duk, signerad och daterad 1989-91.

"Minne från Fårö (röd)." 65 x 45 cm.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldrarledig)
+46 (0)739 40 08 19

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 800
447
497
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8
5 maj 15:50
4 800 SEK
5 maj 15:47
4 600 SEK
8
5 maj 15:44
4 400 SEK
5 maj 15:44
4 200 SEK
5 maj 15:44
4 100 SEK