Sonja Larsson

(Sverige, Född 1955)
Sonja Larsson
(Sverige, Född 1955)

SONJA LARSSON, blandteknik, tråd på papper. Daterad 1999 på etikett.

Geometriskt broderi. 36 x 30 cm.

Bristfällig montering. Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Aronowitsch, Stockholm.

Galerie Aronowitsch, Stockholm, maj 2000. Kat. nr 12.

Klubbat pris
3 300
293
306
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
5 maj 2019 15:05
3 300 SEK
5 maj 2019 15:05
3 100 SEK
5 maj 2019 13:14
3 000 SEK
5 maj 2019 13:14
2 800 SEK
5 maj 2019 8:32
2 000 SEK
1 maj 2019 0:14
1 900 SEK
29 apr 2019 8:28
1 800 SEK
28 apr 2019 20:35
1 600 SEK
25 apr 2019 12:49
1 500 SEK
25 apr 2019 11:40
300 SEK

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962