Arne Jones E1299

Sonja Larsson

(Sverige, Född 1955)
Sonja Larsson
(Sverige, Född 1955)

SONJA LARSSON, olja på duk, signerad och daterad 2006 a tergo.

Utan titel. 55 x 55 cm.

Klubbat pris
6 400
607
695
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
5 maj 2019 15:24
6 400 SEK
5 maj 2019 15:24
6 200 SEK
5 maj 2019 15:14
6 000 SEK
5 maj 2019 14:41
4 000 SEK
5 maj 2019 8:31
3 500 SEK
27 apr 2019 2:59
1 000 SEK
25 apr 2019 11:39
500 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19