1135727
Sten Eklund
(1942-2009)
Sten eklund, etsning, signerad

STEN EKLUND, etsning, signerad.

Utan titel. P. 18 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldrarledig)
+46 (0)8 12 04 87 05

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
11 000
1 027
1 137
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
5 maj 15:38
11 000 SEK
5 maj 15:36
10 500 SEK
5 maj 15:36
10 000 SEK
5 maj 15:36
6 900 SEK
5 maj 15:36
6 700 SEK