1135730
Sten Eklund
(1942-2009)
Sten eklund, akvarellerad etsning, signerad och daterad 1978

STEN EKLUND, akvarellerad etsning, signerad och daterad 1978.

Utan titel. P. 14 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldraledig)
+46 (0)8 12 04 87 05

Slutpris
2 200
206
229
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 maj 15:58
2 200 SEK
5 maj 15:52
2 000 SEK
4 maj 0:45
1 600 SEK
26 apr 9:19
1 500 SEK