1135740
Ulrik Samuelson
(Född 1935)
12 och daterat 1994 a tergo
12 och daterat 1994 a tergo
12 och daterat 1994 a tergo
12 och daterat 1994 a tergo
12 och daterat 1994 a tergo
12 och daterat 1994 a tergo

ULRIK SAMUELSON, objekt inramat, signerat, numrerat 3/12 och daterat 1994 a tergo.

Förgylld tegelpanna. Lådans mått 48 x 29 x 11 cm.

Ej examinerad ur ram.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
12 722
1 190
1 315
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (44 bud)
5 maj 15:26
12 722 SEK
12
5 maj 15:26
12 222 SEK
12
5 maj 15:25
12 111 SEK
5 maj 15:24
11 611 SEK
12
5 maj 15:23
11 111 SEK