1135741
Ulrik Samuelson
(Född 1935)
110
110
110
110

ULRIK SAMUELSON, multipel, signerad och numrerad 38/110.

"Panzar Dubbla". H. 65 cm.

Smärre slitage.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldrarledig)
+46 (0)739 40 08 19

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 000
281
310
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
25 apr 14:42
3 000 SEK