Peter Freudenthal

(Sverige, Född 1938)
Peter Freudenthal
(Sverige, Född 1938)

PETER FREUDENTHAL, olja på duk, signerad och daterad 1969 a tergo.

"Vändkors". 28 x 28 cm.

Klubbat pris
10 000
883
921
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (39 bud)
12
5 maj 2019 15:17
10 000 SEK
9
5 maj 2019 15:14
9 800 SEK
12
5 maj 2019 15:14
9 600 SEK
12
5 maj 2019 15:08
9 409 SEK
5 maj 2019 15:08
9 209 SEK
5 maj 2019 15:06
9 200 SEK
12
5 maj 2019 15:06
9 000 SEK
5 maj 2019 15:06
8 909 SEK
12
5 maj 2019 15:04
8 709 SEK
5 maj 2019 15:04
8 509 SEK
5 maj 2019 15:01
8 500 SEK
5 maj 2019 15:01
8 300 SEK
5 maj 2019 14:52
8 100 SEK
11
5 maj 2019 14:52
8 007 SEK
11
5 maj 2019 14:52
7 900 SEK
5 maj 2019 14:52
7 700 SEK
11
5 maj 2019 14:44
7 427 SEK
9
5 maj 2019 14:44
7 227 SEK
9
30 apr 2019 22:29
7 007 SEK
10
30 apr 2019 7:35
7 000 SEK
9
29 apr 2019 12:49
6 705 SEK
29 apr 2019 12:49
6 505 SEK
29 apr 2019 11:31
6 500 SEK
9
29 apr 2019 11:31
6 300 SEK
29 apr 2019 11:31
6 250 SEK
9
29 apr 2019 8:21
6 006 SEK
29 apr 2019 8:20
5 900 SEK
29 apr 2019 7:24
5 755 SEK
8
29 apr 2019 7:23
5 555 SEK
29 apr 2019 7:23
5 400 SEK
8
28 apr 2019 20:02
5 000 SEK
28 apr 2019 20:02
4 800 SEK
28 apr 2019 10:57
3 000 SEK
27 apr 2019 9:04
2 500 SEK
25 apr 2019 17:42
1 500 SEK
25 apr 2019 14:32
1 400 SEK
25 apr 2019 12:58
1 200 SEK
25 apr 2019 11:24
1 000 SEK
25 apr 2019 10:26
500 SEK

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962