Torbjörn Calvero

(Sverige, 1949-2016)
Torbjörn Calvero
(Sverige, 1949-2016)

TORBJÖRN CALVERO, fotografi signerad och numrerad 1/10.

"Bob Marley", 1978. Pigment Print, bildyta 48 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
6 756
608
641
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
24 mar 2019 10:28
6 756 SEK
24 mar 2019 10:28
6 556 SEK
24 mar 2019 10:22
6 400 SEK
24 mar 2019 10:14
6 200 SEK
24 mar 2019 10:14
6 189 SEK
24 mar 2019 7:45
5 700 SEK
24 mar 2019 7:45
5 500 SEK
22 mar 2019 22:23
5 200 SEK
22 mar 2019 22:23
5 000 SEK
20 mar 2019 8:39
4 800 SEK
19 mar 2019 15:07
4 000 SEK
18 mar 2019 21:55
3 500 SEK
18 mar 2019 14:09
3 000 SEK
18 mar 2019 13:04
2 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57