1136786
Torbjörn Calvero
(1949-2016)
TorbjÖrn calvero, fotografi signerad och numrerad 1/10.

TORBJÖRN CALVERO, fotografi signerad och numrerad 1/10.

"Bob Marley", 1978. Pigment Print, bildyta 48 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Slutpris
6 756
625
688
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
24 mar 10:28
6 756 SEK
24 mar 10:28
6 556 SEK
24 mar 10:22
6 400 SEK
24 mar 10:14
6 200 SEK
24 mar 10:14
6 189 SEK