1137297
Aly Ben Salem
(1910-2001)

ALY BEN SALEM, olja på pannå, signerad och daterad -38.

Till häst. 60 x 46 cm.

Smärre skrapmärken.

Proveniens

Peters Willborgs samling.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
10 000
952
1 072
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
28 mar 13:22
10 000 SEK
28 mar 13:22
9 800 SEK
28 mar 8:01
9 600 SEK
28 mar 8:01
9 400 SEK
28 mar 8:00
8 800 SEK