Fjodor Ivanov, teskedar små, 6 st, förgyllt silver och niello, (Moskva 1843-1882), 1863.

Dekor av bladslingor och utsparad kartusch. I originaletui av ek. Skedens längd 10 cm, total vikt 68 gram.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 400
209
219
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 apr 2019 13:29
2 400 SEK
6 apr 2019 9:30
2 200 SEK
4 apr 2019 21:42
2 000 SEK
3 apr 2019 23:21
1 300 SEK
3 apr 2019 19:32
1 200 SEK
3 apr 2019 18:57
1 100 SEK
3 apr 2019 17:37
317 SEK