Cigarettetui med snodd, silver, Icke identifierad mästarstämpel, S:t Petersburg 1800-talets slut.

Rektangulärt, med bommulssnodd och plån, slätt med graverad text samt namnteckningar, pålagt monogram i guld. Längd 10 cm, vikt 210 gram.

Slitage.

Klubbat pris
6 201
547
571
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
11 apr 2019 13:23
6 201 SEK
11 apr 2019 13:23
6 001 SEK
11 apr 2019 9:15
5 700 SEK
11 apr 2019 9:15
5 500 SEK
7 apr 2019 12:01
5 199 SEK
7 apr 2019 12:01
4 999 SEK
5 apr 2019 6:04
4 900 SEK
5 apr 2019 6:04
4 700 SEK
5 apr 2019 6:04
4 500 SEK
5 apr 2019 6:04
4 300 SEK
4 apr 2019 16:43
4 000 SEK
4 apr 2019 13:20
2 200 SEK