Arne Jones E1299

Sked, förgyllt silver med niellodekor, icke identifierad mästarstämpel, Moskva 1835.

Dekor i nielloteknik av bladslingor mot räfflad fond. Längd 20,5 cm, vikt 70 gram.

Slitage.

1 050
100
114
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
14 apr 2019 19:47
1 050 SEK
12 apr 2019 22:39
999 SEK
10 apr 2019 13:15
500 SEK
8 apr 2019 20:29
350 SEK
3 apr 2019 19:44
300 SEK