Ikoner, 2 st, med silverinfattning, en Ryssland 1800-tal,

en Bysantinsk-stil, 1900-tal. Mått c:a 13 x 10 cm.

Lätt slitage.

Klubbat pris
4 200
373
389
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 apr 2019 9:22
4 200 SEK
13 apr 2019 9:22
4 000 SEK
13 apr 2019 9:22
4 000 SEK
12 apr 2019 15:51
3 700 SEK
11 apr 2019 7:43
3 500 SEK
3 apr 2019 18:14
2 000 SEK