Okänd konstnär 1800/1900-tal

(Sverige)
Okänd konstnär 1800/1900-tal
(Sverige)

OKÄND KONSTNÄR 1800/1900-TAL, olja på dubblerad duk.

Fåraherde i Nordafrikanskt landskap. 40,5 x 60 cm.

Duken uppfordrad på pannå. Krackelyr.

Klubbat pris
3 733
354
405
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
12 maj 2019 22:36
3 733 SEK
12 maj 2019 22:35
3 533 SEK
12 maj 2019 22:34
3 333 SEK
12 maj 2019 22:34
3 200 SEK
12 maj 2019 22:34
2 801 SEK
12 maj 2019 22:34
2 601 SEK
12 maj 2019 22:32
2 200 SEK
4 maj 2019 16:40
2 000 SEK
2 maj 2019 14:57
300 SEK