1148866
Henric Ankarcrona
(1831-1917)

HENRIC ANKARCRONA, olja på duk, signerad och daterad -74.

Ökenkaravan. 43 x 69 cm.

Reva, krackelyr, lagning.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
18 055
1 719
1 936
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
11
12 maj 22:47
18 055 SEK
12
12 maj 22:47
17 555 SEK
11
12 maj 22:47
17 055 SEK
12
12 maj 22:47
16 555 SEK
11
12 maj 22:46
16 055 SEK