Arne Jones E1299

Okänd konstnär 1900-tal

(Sverige)
Okänd konstnär 1900-tal
(Sverige)

OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL, olja på duk, otydligt signerad.

Basargata. 62 x 50 cm.

Ytsmuts.

Klubbat pris
3 400
323
369
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
12 maj 2019 22:50
3 400 SEK
12 maj 2019 21:36
3 200 SEK
12 maj 2019 21:35
3 000 SEK
12 maj 2019 21:35
3 000 SEK
12 maj 2019 21:35
2 800 SEK
12 maj 2019 21:35
2 600 SEK
12 maj 2019 18:29
2 400 SEK
12 maj 2019 18:29
2 200 SEK
11 maj 2019 1:50
2 000 SEK
2 maj 2019 12:45
500 SEK