Tiina Nordström

(Finland, Född 1957)
Tiina Nordström
(Finland, Född 1957)

TIINA NORDSTRÖM, skulptur, "Slipper I", signerad Tiina Nordström 1988, "Tohveli I".

Höjd 22 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur Tiina Nordströms samling.

160
1 651
183
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
7 apr 2019 15:00
160 EUR
4 apr 2019 5:55
150 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13