Tiina Nordström

(Finland, Född 1957)
Tiina Nordström
(Finland, Född 1957)

TIINA NORDSTRÖM, vas, signerad Tiina Nordström Iittala 1990.

Höjd 27 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur Tiina Nordströms samling.

170
1 792
195
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
7 apr 2019 16:29
170 EUR
7 apr 2019 16:29
160 EUR
7 apr 2019 6:41
30 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977