Tiina Nordström

(Finland, Född 1957)
Tiina Nordström
(Finland, Född 1957)

TIINA NORDSTRÖM, vas, signerad Tiina Nordström Iittala 1990.

Höjd 30 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur Tiina Nordströms samling.

Utropspris
400 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977