Tiina Nordström

(Finland, Född 1957)
Tiina Nordström
(Finland, Född 1957)

TIINA NORDSTRÖM, skulptur, "Medeia", signerad Tiina Nordström Iittala 1989 1/1.

Höjd 17 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur Tiina Nordströms samling.

Klubbat pris
645
7 398
675
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (26 bud)
7 apr 2019 17:37
645 EUR
7 apr 2019 17:35
625 EUR
7 apr 2019 17:34
605 EUR
7 apr 2019 17:32
585 EUR
7 apr 2019 17:31
565 EUR
7 apr 2019 17:29
545 EUR
7 apr 2019 17:29
525 EUR
7 apr 2019 17:28
505 EUR
7 apr 2019 17:28
485 EUR
7 apr 2019 17:28
465 EUR
7 apr 2019 17:28
445 EUR
7 apr 2019 17:28
425 EUR
7 apr 2019 17:27
405 EUR
7 apr 2019 17:27
401 EUR
7 apr 2019 17:20
385 EUR
7 apr 2019 16:32
365 EUR
7 apr 2019 16:32
351 EUR
7 apr 2019 13:24
345 EUR
7 apr 2019 10:01
325 EUR
7 apr 2019 9:12
305 EUR
6 apr 2019 21:14
285 EUR
6 apr 2019 21:14
265 EUR
6 apr 2019 21:14
265 EUR
6 apr 2019 13:58
245 EUR
6 apr 2019 13:57
225 EUR
29 mar 2019 10:47
200 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977