1148066
GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, tillskriven, bar, Studio, 1930-40-tal.

Rund form med nedfälld glasskiva. Undertill två par dörrpar. Ena sidan med barinredning. Snurrbar. Diameter 73 cm. Höjd 57 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fanerskador. En nyckelhåls skylt saknas.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 000
571
643
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
25 maj 21:32
6 000 SEK
8
19 maj 19:55
2 900 SEK
19 maj 18:50
1 550 SEK
18 maj 22:25
1 450 SEK
18 maj 22:21
1 300 SEK