VÄGGLAMPOR, ett par, glas och metall, 1940-tal.

En ljuspunkt vardera. Bredd 10,5. Höjd 40 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
25 maj 2019 10:27
2 400 SEK
25 maj 2019 10:27
2 200 SEK
17 maj 2019 17:10
2 000 SEK