VÄGGLAMPOR, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.

Vägglampor med stommar av mässing och detaljer av råglas. Läsa skärmar av gul satin. Två ljuspunkter vardera. 33 x 28 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. En strömbrytare defekt.

Klubbat pris
4 800
424
442
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8
26 maj 2019 19:18
4 800 SEK
9
26 maj 2019 19:18
4 600 SEK
8
26 maj 2019 19:18
4 400 SEK
9
26 maj 2019 19:18
4 200 SEK
8
26 maj 2019 19:11
4 000 SEK
26 maj 2019 19:11
3 800 SEK
26 maj 2019 18:30
3 500 SEK
26 maj 2019 18:30
3 300 SEK
26 maj 2019 18:30
3 100 SEK
26 maj 2019 18:30
2 900 SEK
23 maj 2019 21:57
2 700 SEK
23 maj 2019 21:57
2 500 SEK
20 maj 2019 11:32
2 000 SEK
19 maj 2019 20:31
1 200 SEK
18 maj 2019 9:48
1 000 SEK
17 maj 2019 14:37
500 SEK
17 maj 2019 10:53
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

283. Fredrik Söderberg, "Snowdrops from a Curate's Garden 1, The Hidden Landscape of the Subconscious 1".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK