1156444
VÄGGLAMPOR, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.

Vägglampor med stommar av mässing och detaljer av råglas. Läsa skärmar av gul satin. Två ljuspunkter vardera. 33 x 28 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. En strömbrytare defekt.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 800
455
513
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8
26 maj 19:18
4 800 SEK
9
26 maj 19:18
4 600 SEK
8
26 maj 19:18
4 400 SEK
9
26 maj 19:18
4 200 SEK
8
26 maj 19:11
4 000 SEK