1156544
BÄNK, Swedish Modern 1940-tal.

Helstoppad bänk på ben av lövträ med fothylsor av mässing. Längd 142, bredd 43, höjd 42 cm.

Smärre slitage.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 800
360
406
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
26 maj 20:27
3 800 SEK
26 maj 20:27
3 600 SEK
18 maj 20:53
3 400 SEK
18 maj 20:27
3 200 SEK
18 maj 11:19
3 000 SEK