SOFFBORD, Swedish Modern, 1940-tal.

Rotfaner, rund skiva. Diameter 90 cm, höjd 49 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 200
284
299
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
21 maj 2019 14:52
3 200 SEK
19 maj 2019 10:32
3 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79