1157134
TAKLAMPA, 1940-50-tal.

Metall. Genombruten dekor med bakomliggande plastkåpa. Längd 70 cm, bredd 30 cm, höjd 38 cm.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad. Smärre bucklor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 500
333
375
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
26 maj 19:23
3 500 SEK
26 maj 19:23
3 400 SEK
26 maj 19:22
3 200 SEK
26 maj 19:22
3 000 SEK
26 maj 19:22
2 800 SEK