VAS, glas, Loetz-typ, 1900-talets början.

Höjd 19 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 099
189
199
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
17 jul 2019 15:33
2 099 SEK
17 jul 2019 15:32
1 999 SEK
17 jul 2019 15:32
1 900 SEK
17 jul 2019 15:31
1 800 SEK
17 jul 2019 15:31
1 700 SEK
17 jul 2019 14:05
1 600 SEK
17 jul 2019 12:45
1 500 SEK
17 jul 2019 12:45
1 400 SEK
17 jul 2019 12:45
1 250 SEK
17 jul 2019 12:45
1 150 SEK
17 jul 2019 11:05
1 000 SEK
17 jul 2019 11:05
950 SEK
16 jul 2019 16:46
850 SEK
16 jul 2019 16:46
800 SEK
13 jul 2019 11:41
650 SEK
13 jul 2019 11:41
600 SEK
11 jul 2019 19:19
550 SEK
11 jul 2019 19:19
500 SEK
11 jul 2019 12:00
405 SEK
11 jul 2019 12:00
355 SEK
10 jul 2019 17:20
350 SEK
10 jul 2019 10:27
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57