FÄLLSTOLAR, 4 st, "Bern", C A Buffington, Gemla, 1920/30-tal.

Betsat trä och metall. Två med klädd sits. Sitthöjd 47. Bredd 44. Djup 43. Höjd 82 cm.

En med senare sits. Två saknar klädd sits. Slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
4 400
388
405
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
5 apr 2019 7:47
4 400 SEK
4 apr 2019 7:35
4 200 SEK
4 apr 2019 7:34
4 000 SEK
4 apr 2019 7:34
4 000 SEK
4 apr 2019 7:33
3 600 SEK
4 apr 2019 7:33
3 400 SEK
4 apr 2019 7:33
3 200 SEK
4 apr 2019 7:33
3 000 SEK
4 apr 2019 7:33
2 800 SEK
4 apr 2019 7:33
2 600 SEK
3 apr 2019 14:15
2 400 SEK
29 mar 2019 15:36
2 200 SEK
29 mar 2019 14:40
2 000 SEK