Silver Bägare & Skålar
1149890
Jan Lundgren, vas, silver 925/1000, Stockholm 1979.

Invändigt förgylld, kvadratisk form med konkava hörn, delvis slagen dekor. Höjd 14 cm, vikt 225 gram.

Slitage.

Utropspris
3 000 SEK