1146666
Arvid Knöppel
(1892-1970)

ARVID KNÖPPEL, skulptur, brons. Signerad, Gjutarstämpel Otto Meyers Eftr. Fud.

Björn. Signerad Knöppel. Gjutarstämpel Otto Meyers Eftr. fud. Grönpatinerad brons. Höjd 14 cm, längd 17 cm.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 000
758
854
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
21 apr 13:04
8 000 SEK
21 apr 13:04
7 900 SEK
21 apr 13:04
7 600 SEK
21 apr 13:04
7 400 SEK
21 apr 13:04
7 200 SEK