SKÅL, porslin. Qingdynastin, Yongzheng (1723-35).

Dekor av landskap. Diameter 23

Slitage. Nagg. Spricka. Glassyrnagg.

Klubbat pris
1 200
106
112
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
24 jun 2019 7:24
1 200 SEK
22 jun 2019 20:08
1 000 SEK
22 jun 2019 13:24
700 SEK
21 jun 2019 9:18
400 SEK
20 jun 2019 0:59
300 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95