TRÄSTÄLL, 12 stycken. Kina, 1800 och 1900-tal.

Skuren dekor. Diameter 7-24 cm.

Skador. Slitage.

Klubbat pris
550
52
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 apr 2019 21:55
550 SEK
17 apr 2019 2:44
500 SEK
17 apr 2019 2:44
455 SEK
9 apr 2019 14:04
350 SEK
8 apr 2019 15:36
300 SEK