BLAD, träsnitt. Japan, 1800-tal.

Motiv av kabukiskådespelare. Bildmått 12,5x12 cm

Ej examinerad ur ram, skador.

Klubbat pris
805
71
74
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
19 apr 2019 5:33
805 SEK
19 apr 2019 5:33
755 SEK
17 apr 2019 22:58
750 SEK
17 apr 2019 22:58
700 SEK
17 apr 2019 22:58
700 SEK
17 apr 2019 22:57
650 SEK
17 apr 2019 22:57
600 SEK
17 apr 2019 22:57
550 SEK
17 apr 2019 22:57
500 SEK
17 apr 2019 19:10
450 SEK
17 apr 2019 19:10
400 SEK
14 apr 2019 16:38
350 SEK
13 apr 2019 10:18
300 SEK