FIGURINER, tre stycken, blanc de Chine. Kina, 1900-tal.

Sittande och stående Guanyin på lotustron. Höjd 28,5/31/39,5 cm.

Mistor, bränningssprickor. Smärre nagg.

Klubbat pris
12 000
1 065
1 111
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
17 apr 2019 22:57
12 000 SEK
17 apr 2019 22:57
11 511 SEK
17 apr 2019 22:56
11 011 SEK
17 apr 2019 22:56
10 511 SEK
17 apr 2019 22:56
10 011 SEK
17 apr 2019 22:56
9 811 SEK
17 apr 2019 22:54
9 611 SEK
17 apr 2019 22:54
9 411 SEK
17 apr 2019 22:54
9 405 SEK
17 apr 2019 22:54
9 205 SEK
17 apr 2019 22:53
9 200 SEK
17 apr 2019 22:53
9 005 SEK
17 apr 2019 22:53
8 805 SEK
17 apr 2019 22:53
8 605 SEK
17 apr 2019 22:53
8 405 SEK
17 apr 2019 22:50
8 200 SEK
17 apr 2019 22:50
8 000 SEK
17 apr 2019 22:50
7 800 SEK
17 apr 2019 22:50
6 800 SEK
17 apr 2019 22:50
6 600 SEK
17 apr 2019 22:50
5 700 SEK
17 apr 2019 22:50
5 500 SEK
17 apr 2019 22:47
4 800 SEK
17 apr 2019 22:47
4 600 SEK
11 apr 2019 6:18
4 400 SEK
10 apr 2019 11:17
4 200 SEK
9 apr 2019 20:45
4 000 SEK