PANELER, två stycken, trä. Kina, 1900-tal.

Skuren dekor av figurer i palatsmiljö. Mått 124,5x30 cm.

Slitage, torksprickor. Repor, märken.

Klubbat pris
1 400
124
130
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
17 apr 2019 22:21
1 400 SEK
17 apr 2019 22:19
1 300 SEK
17 apr 2019 22:19
1 200 SEK
17 apr 2019 22:19
1 200 SEK
17 apr 2019 22:18
1 100 SEK
17 apr 2019 22:18
1 000 SEK
17 apr 2019 22:17
950 SEK
17 apr 2019 22:17
900 SEK
17 apr 2019 22:17
850 SEK
17 apr 2019 22:17
800 SEK
17 apr 2019 22:17
750 SEK
13 apr 2019 13:55
720 SEK
13 apr 2019 13:55
670 SEK
10 apr 2019 17:06
650 SEK
10 apr 2019 17:06
600 SEK
10 apr 2019 14:56
550 SEK
10 apr 2019 14:56
500 SEK
9 apr 2019 14:12
400 SEK
9 apr 2019 14:00
350 SEK
9 apr 2019 13:58
300 SEK