PANELER, två stycken, trä. Kina, 1900-tal.

Skuren dekor av figurer i palatsmiljö. Mått 124,5x30 cm.

Slitage, torksprickor. Repor, märken.

Klubbat pris
1 400
123
131
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
17 apr 2019 22:21
1 400 SEK
17 apr 2019 22:19
1 300 SEK
17 apr 2019 22:19
1 200 SEK
17 apr 2019 22:19
1 200 SEK
17 apr 2019 22:18
1 100 SEK
17 apr 2019 22:18
1 000 SEK
17 apr 2019 22:17
950 SEK
17 apr 2019 22:17
900 SEK
17 apr 2019 22:17
850 SEK
17 apr 2019 22:17
800 SEK
17 apr 2019 22:17
750 SEK
13 apr 2019 13:55
720 SEK
13 apr 2019 13:55
670 SEK
10 apr 2019 17:06
650 SEK
10 apr 2019 17:06
600 SEK
10 apr 2019 14:56
550 SEK
10 apr 2019 14:56
500 SEK
9 apr 2019 14:12
400 SEK
9 apr 2019 14:00
350 SEK
9 apr 2019 13:58
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

274. Carl-Axel Acking, golvlampa, för Stockholm stads hantverksförening, formgiven 1939.
Utropspris
200 000 - 225 000 SEK
Budhistorik
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
Aktuellt bud:
250 000 SEK