PENSELSTÄLL, trä. Kina, 1900-tal eller äldre.

Höjd 20,5 cm.

Slitage, torksprickor, märken.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
12 apr 2019 18:42
1 500 SEK
11 apr 2019 15:26
700 SEK
11 apr 2019 13:40
300 SEK