URNOR med LOCK, porslin.

URNOR med LOCK, porslin.

Dekor i underglasyrblått, med motiv av växter och fåglar, höjd med lock 26 cm.

Slitage, ett lock med kantlagning. Mistor.

Klubbat pris
7 400
657
692
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
18 apr 2019 16:31
7 400 SEK
10
18 apr 2019 16:31
7 200 SEK
18 apr 2019 16:29
7 000 SEK
10
18 apr 2019 16:29
6 800 SEK
18 apr 2019 16:29
6 600 SEK
10
18 apr 2019 16:28
6 400 SEK
18 apr 2019 16:27
6 200 SEK
10
18 apr 2019 16:27
6 000 SEK
18 apr 2019 16:27
5 800 SEK
9
18 apr 2019 16:08
5 600 SEK
18 apr 2019 15:25
5 400 SEK
8
18 apr 2019 15:16
5 200 SEK
18 apr 2019 13:17
5 000 SEK
18 apr 2019 13:16
4 800 SEK
18 apr 2019 13:16
4 800 SEK
18 apr 2019 13:16
4 600 SEK
18 apr 2019 13:16
4 400 SEK
18 apr 2019 13:16
4 200 SEK
18 apr 2019 13:16
4 000 SEK
18 apr 2019 13:15
3 800 SEK
18 apr 2019 13:15
3 600 SEK
17 apr 2019 22:17
3 400 SEK
14 apr 2019 0:06
3 200 SEK
14 apr 2019 0:06
3 200 SEK
13 apr 2019 21:56
2 900 SEK
13 apr 2019 21:56
2 700 SEK
13 apr 2019 14:11
2 600 SEK
12 apr 2019 9:18
2 400 SEK
12 apr 2019 1:16
2 200 SEK
11 apr 2019 21:28
2 000 SEK
11 apr 2019 21:28
1 900 SEK
11 apr 2019 16:37
1 800 SEK
11 apr 2019 16:37
1 700 SEK
11 apr 2019 11:33
1 600 SEK
11 apr 2019 11:32
1 500 SEK