1149035
Axel Kargel
(1896-1971)

AXEL KARGEL, olja på duk på pannå, signerad A. Kargel.

"Strand Öland". 39 x 50 cm.

Gott skick med obetydliga fläckar.

Proveniens

JF Collection, privatsamling, Stockholm.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
25 100
2 390
2 691
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 maj 9:40
25 100 SEK
4 maj 8:47
24 100 SEK
4 maj 8:47
24 000 SEK
2 maj 2:53
23 000 SEK
30 apr 19:10
22 000 SEK