1150146
Carl-Harry Stålhane
(1920-1990)

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, unik, Rörstrand 1947.

Signerad "R Stålhane -47". Gråbeige spräcklig glasyr, höjd 16 cm.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V62
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
9 500
900
1 014
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
9
5 maj 15:22
9 500 SEK
10
5 maj 15:22
9 300 SEK
9
5 maj 15:19
8 955 SEK
10
5 maj 15:19
8 755 SEK
9
5 maj 15:17
8 555 SEK