1151234
Carl-Harry Stålhane
(1920-1990)

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, unik, Rörstrand.

Signerad "R CH Stålhane Sweden BC 205". Brungrå glasyr, höjd 20,5 cm.

Mynningsnagg.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 800
265
299
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 maj 15:05
2 800 SEK
5 maj 15:05
2 600 SEK
5 maj 15:05
2 400 SEK
5 maj 15:05
2 200 SEK
29 apr 22:45
2 000 SEK