Skedar, 4 st olika, silver, 17-/1800-tal, bl a Otto Wilhelm Kjellberg, Västerås 1840.

Längd 20-22 cm. Vikt 192 gram.

Smärre slitage. Bucklor.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling

Klubbat pris
730
65
68
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
29 apr 2019 17:12
730 SEK
29 apr 2019 17:12
680 SEK
23 apr 2019 18:46
661 SEK
23 apr 2019 18:46
611 SEK
22 apr 2019 20:50
555 SEK
22 apr 2019 20:50
505 SEK
22 apr 2019 13:30
450 SEK
22 apr 2019 13:30
400 SEK
21 apr 2019 21:57
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02